Seljamassaaž

30 minutit/ 20 eur

45 minutit/ 30 eur

60 minutit/ 40 eur

Masseeritakse selg, õlad ja kael. Seljamassaaž on enam vajatud massaažiliik, kuna istuv eluviis paneb proovile just kogu selja osa. Kasutatakse klassikalise massaaži võtteid, et aktiveerida vereringe lihastes ja vabastada triggerpunktid.

Üldmassaaž

90 minutit/ 50 eur

Parim lõõgastus! Kogu keha hõlmav massaaž, mille käigus masseeritakse selg, õlad, kael, käed ja jalad. Massaaž lõppeb soovi korral mõnusa peamassaažiga.

Õlavöötme massaaž

25 minutit/ 20 eur

40 minutit/ 25 eur

Lõõgastav õlavöötme massaaž  on parim vahend stressi ja peavalude leevendamiseks. Massaaži tehakse õla- ja kaelalihastele, mille pingetest saavad tihti peavalud ja väsimustunne alguse. Mõnusa lõpunoodi lisab soovi korral peamassaaž. Tulemuseks parem uni, parem elu!

Peamassaaž

60 minutit/ 30 eur

Massaaži tehakse On-Site massaažitoolil. Peamassaaž stimuleerb keha enda loomulikku tervenemisvõimet. Massaaži tehakse pea, õlgade, kaela ja näo piirkonnale. Kui energia voolamine on takistatud, hakkavad tekkima lihaspinged, erinevat tüüpi peavalud ja stress. Selle tulemusel on häiritud unekvaliteet ja igapäevaeluga toimetulek. MASSAAŽISEANSI AJAL KLIENT ISTUB!

Kupumassaaž

45 minutit/ 25 eur

60 minutit/ 35 eur

Ennekõike teostatakse seljale, tuharatele ja reitele, soovi korral ka kõhupiirkonnale. Kasutatakse erineva suurusega silikonist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga, mille käigus mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid. Massaaži tulemusel kiireneb kudede ainevahetus ja toimub jääkainete eraldumine. Teadmiseks kliendile, kui pindmised veresooned on haprad, võivad kupumassaaži tagajärjel tekkida verevalumid.